Dziennik profesora

Dom z papieru. Escape book – Dziennik Profesora to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów serialu Dom z papieru. Nie jest to jednak zwykła książka. Ta pozycja porwie was bez reszty do szalonego świata Profesora i sprawi, że stracicie poczucie czasu. Jej lektura bowiem nie będzie polegać wyłącznie na czytaniu. To escape book – żeby ją całą przeczytać, trzeba… rozwiązać liczne zagadki!

Dziennik profesora

„W escape book to Ty jesteś bohaterem! Rozdziały tej książki zostały umieszony w niewłaściwej kolejności, dlatego aby ją przeczytać, musisz się uporać z przedstawionymi niżej zadaniami.”

 
 
 
 
 
Jeśli będziecie mieć trudności z zagadką, to na końcu książki Wydawnictwo zamieściło wskazówki, które pomogą w rozwiązaniu zadania. Czytelnik sam decyduje o poziomie trudności gry i korzystaniu ze wskazówek. Mimo że w książce są wydzielone miejsca na zapisywanie rozwiązań, to warto mieć pod ręką kartkę papieru i ołówek lub długopis. Przydadzą się przy trudniejszych zadaniach. 
 
 
 
 
 
 
 
Dom z papieru. Escape book – Dziennik Profesora to znakomita pozycja dla czytelników w różnym wieku. Śmiało można rozwiązywać zagadki w gronie rodziny lub przyjaciół. To świetny pomysł na spędzenie długich jesiennych i zimowych wieczorów. Będziecie zachwyceni! Ja zaś zasiadam do nadrobienia zaległości i oglądam Dom z papieru.  Dzięki tej książce nareszcie przekonałam się do tego serialu. 

 

 

 
 
 

„Nie wiem, czy spodoba Ci się Twój następny cel. Znajduje się o jakieś sto metrów od domu koło Toledo, gdzie przygotowaliśmy napad.”

Za książkę do recenzji serdecznie dziękuję Wydawnictwu Pascal.

 

2 komentarze

  1. Dziękuje, że ktoś mi wyjaśnił w końcu co to „escape book”.

    Dom z papieru to genialny serial, ale tę książke sobie raczej podaruje.

    Bardzo fajny blog. Dodaje do listy i zaględne jeszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *