Gangsterskie tajemnice to brawurowa, pełna emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji, fenomenalna kontynuacja dylogii mafijnej Meg Adams „Nieczysta gra”. Po Gangsterskich porachunkach, które zawładnęły wyobraźnią setek czytelniczek, nadeszła pora na ostateczne wyrównanie rachunków. Kto wyjdzie zwycięsko z tej walki, a kto straci życie? Zapraszam na recenzję.

Nieważne co powiesz. I tak nie dam ci odejść. Możesz ode mnie uciekać, możesz nie pozwalać się dotykać, możesz wrzeszczeć, bić i drapać, ale się mnie nie pozbędziesz. Zaczekam, aż będziesz gotowa.
– A jeśli nigdy nie będę?
– To umrę, czekając ptaszyno

Gangsterskie tajemnice

Zabawne wpadki wypełniające życie Joanny Maj to przeszłość tak odległa, jakby była snem. Teraz rzeczywistość, w której znalazła się kobieta, przypomina koszmar. Została porwana, a jej brutalni porywacze nie cofną się absolutnie przed niczym. Torturowanie jej sprawia im niebywałą przyjemność i satysfakcję. Kto i dlaczego ją porwał i dąży do krwawej zemsty? Odpowiedź na to pytanie będzie zaskakująca. Joanna znajdzie się w piekle na Ziemi. A to dopiero początek… Wciągnięta w sam środek mafijnych porachunków dziewczyna nie spodziewa się, jak wiele przejdzie, ile cierpienia będzie musiała znieść. A gdy wszystko już stanie się jasne, gdy spadną maski z twarzy, Jo stanie przed kolejnym dylematem – będzie musiała skonfrontować swoje uczucia do braci Górskich z rzeczywistością. Czy przeżyje i na nowo ułoży sobie życie z Piotrem lub Aleksem? A może bracia Górscy zginą w mafijnych porachunkach? Czy w ogóle ktoś wyjdzie cało z gangsterskich porachunków?

Mroczniejsza odsłona Meg Adams

Gangsterskie tajemnice to finałowy tom dylogii mafijnej, w której autorka znakomicie połączyła romans z sensacją. Tom ten jednak zdecydowanie różni się od poprzedniego. Mniej jest tutaj scen erotycznych, za to zdecydowanie więcej brutalności, która wiedzie prym w tym pełnym niebezpieczeństw świecie. Znajdziemy tu mnóstwo akcji, pościgów, krwawych scen i całe morze intryg. W świecie mafii nikomu nie można ufać. Bardzo podoba mi się mroczniejsze oblicze Meg Adams. Autorka sprawiła, że nie mogłam oderwać się od książki, czytałam bez chwili wytchnienia, pochłonięta bez reszty akcją i przeżyciami głównych bohaterów. Czytałam z wypiekami na twarzy i bijącym sercem, nie spodziewając się tak mocnych wrażeń.

Dylogia mafijna pełna emocji

Przyjemnie patrzeć, jak Meg Adams rozwija się jako autorka. Z każdą wydaną książką pisze coraz lepiej i tworzy niebanalne historie, od których nie sposób się oderwać. Wprowadza do swoich książek zaskakujące twisty fabularne oraz pikantne sceny miłosne, pobudzające wyobraźnię. Nie oszczędza swoich bohaterów, wymyślając dla nich coraz to trudniejsze życiowe sprawdziany. Sprawia, że czytelnicze serca biją bardzo mocno. Zafascynowała mnie Gangsterską tajemnicą. Jestem niezmiernie ciekawa, czym zaskoczy nas w kolejnej książce. 

Meg Adams w formie życia. Gorąco polecam!

 

W życiu dokonujemy wielu wyborów, których konsekwencji nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Czasami nawet jeden krok może zmienić jego bieg. 

Meg AdamsMeg Adams – polska pisarka współczesna pisząca pod pseudonimem. Wychowała się i mieszka na Śląsku. Z zawodu jest informatykiem i inżynierem. Romantyczna dusza, kochająca romanse, fantastykę oraz kryminały. Spełniona i szczęśliwa żona i mama. Fanka „Gry o tron” oraz słodyczy. Ma na swoim koncie następujące książki: Architektura uczućOchroniarzGangsterskie porachunki, Gangsterskie tajemnice. Współtworzyła antologie: Prawo mafii, Niegrzeczne święta, Deszczowe sny, MDS: Miłosne Rewolucje.

 

Za książkę do recenzji serdecznie dziękuję Wydawnictwo NieZwykłe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *