Gorąca gwiazdka

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia magiczny czas.  Czas spotkań przy stole i wspólnego kolędowania. I wypatrywania Świętego Mikołaja. Do niektórych jednak nie zawita symaptyczny pan z białą brodą i workiem prezentów, lecz… nieziemskie ciacho w seksownym czerwonym stroju. Zamiast prezentów będzie mieć rózgę…  Na niegrzeczną i bardzo zmysłową odsłonę świąt zaprasza 12 polskich autorek, które połączyły siły, by w te święta rozgrzać nasze zmysły do nieprzytomności antologią Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści. Zanim jednak sięgniecie po tę lekturę, zróbcie szybki rachunek sumienia i odpowiedzcie sobie na pytanie, jak bardzo byłyście niegrzeczne w tym roku 😉

Gorąca gwiazdka

Wróciła kobieta, w której zakochał się kilkanaście lat temu. Psotne chochliki w oczach, zmysłowy uśmiech i ten ruch bioder podczas chodzenia, który zawsze przyprawiał go o zawrót głowy. Powolne mycie było ostatnią rzeczą, na jaką miał ochotę. Był gotowy na więcej. Zobaczył jednak, że nie jest taka pewna siebie jak kiedyś, i postanowił to naprawić. 

W antologii Gorąca gwiazdka 12 polskich autorek zawarło 12 swoich gorących i zmysłowych świątecznych opowiadań. Jeśli chcecie podnieść w te święta temperaturę, to koniecznie sięgnijcie po ten zbiór.  Co łączy te wszystkie opowiadania? Okres Bożego Narodzenia oraz seks. Wyobraźnia autorek nie zna granic. Po lekturze tych opowiadań śnieg, jemioła, a także inne świąteczno-zimowe akcenty nabiorą bardziej pikantnego charakteru.  Będzie namiętnie, seksownie, gorąco i bardzo niegrzecznie. Nie ma mowy o pruderii. Grzeszne opowieści są passe, nadeszła era grzesznych świątecznych opowieści. 

W tym roku mamy wysyp świątecznych książek, ale jeśli chodzi o kreatywne okładki, to Gorąca gwiazdka plasuje w moim TOP 5. Grafik wykazał się pomysłowością i wieloznacznością. Kolory zostały tak dobrane, że idealnie ze sobą współgrają i oczywiście przywodzą na myśl święta. 

W skład antologii wchodzą opowiadania: Przyprawy, Odmrażanie serca, Biedny bogaty Mikołaj, Wigilia w Zakopanem, Druga twarz, Odwołany lot, Bez lukru, Zołza pod jemiołą, Co się wydarzyło tamtej niedzieli, Świąteczna kwarantanna, Filadelfia zimową porą, Nieczekanie. Będziecie czytać z wypiekami na twarzy!

gorąca gwiazdka

Jeśli miało dla niego wzejść słońce, to zrobi to w połowie stycznia. A wcześniej spędzi on noc polarną z jedyną osobą, z którą pragnął być. Dzień poczeka, ale życie nie. 

Za książkę do recenzji serdecznie dziękuję Wydawnictwu W.A.B. oraz Lipstick Books.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *