Jestem zainteresowana podjęciem współpracy z wydawnictwami, księgarniami (stacjonarnymi oraz internetowymi), autorami, kinami, dystrybutorami filmowymi oraz branżami pokrewnymi. Wszystkie propozycje oraz zapytania proszę kierować na: kontakt@lady-in-red.pl. Na maile odpowiadam w ciągu 48 h. Każda współpraca omawiana jest indywidualnie.

Ogólne warunki współpracy:

  1. Wysłane książki, które zostaną ze mną uzgodnione, recenzuję w ciągu miesiąca od daty otrzymania przesyłki. Oferuję recenzję i jej publikację na blogu Lady in red, Facebooku oraz fragmenty recenzji na portalu lubimyczytać.pl, granice.pl, Tania Książka oraz empik.com.
  2. W przypadku wysłania egzemplarza recenzenckiego, oczekuję również przysłania finalnego egzemplarza danej książki.
  3. Każda otrzymana książka (zarówno uzgodniona ze mną, jak i przesyłka-niespodzianka) staje się moją własnością.
  4. Zastrzegam sobie prawo do decyzji o książkach (oraz innych przesyłkach), które trafią do mnie bez wcześniejszego uzgodnienia ze mną ich wysyłki (przesyłki-niespodzianki). Nie mam obowiązku recenzowania, ani odsyłania takiego egzemplarza.

Współpraca patronacka:

1. W ramach objęcia książki patronatem medialnym przez blog Lady in red oferuję recenzję książki na blogu, na Facebooku oraz Instagramie, oraz fragment recenzji na portalu lubimyczytac.pl, granice.pl i empik.com. Ponadto udostępnianie zapowiedzi książki w mediach społecznościowych, udostępnianie linku z przedsprzedażą, udostępnianie fragmentów książki, zorganizowanie konkursu patronackiego.

2. Nie patronuję w ciemno – przed podjęciem decyzji o patronacie proszę o przysłanie tekstu w formacie pdf, natomiast po oficjalnej premierze książki jednego finalnego egzemplarza dla mnie oraz egzemplarzy konkursowych (indywidualne ustalenia).

3. W ramach patronatu możliwe są również inne formy promocji książki (baner na blogu, wywiad z autorem, zamieszczenie fragmentów książki, posty sponsorowane, relacje z wydarzeń itp) – w celu indywidualnego uzgodnienia, zachęcam do kontaktu mailowego.

Rekomendacja:

Bardzo chętnie napiszę rekomendację na okładkę książki – proszę wówczas o przysłanie do mnie tekstu w formacie pdf, a po premierze książki, jednego egzemplarza papierowego danej książki.