„Mój szef. Mój AS” – Melissa Darwood (PRZEDPREMIEROWO)

Mój szef. Mój AS to druga część komedii romantycznej (erotycznej) od Melissy Darwood, która podbiła serca czytelniczek i udowodniła, że da się napisać dobry, wartościowy i gorący romans. Trzeba tylko chcieć. Czy druga część przygód Marii i Jana jest równie frapująca, co pierwsza? Autorka podniosła sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Z przyjemnością stwierdzam, że Melissa podołała wyzwaniu i drugi tom jej komedii romantyczno-erotycznej czyta się z równie wielkim zainteresowaniem i przyjemnością, jak pierwszy. 

mój szef mój as

Jeśli potrafisz zrobić coś bezinteresownie dla ukochanej osoby, na przekór własnemu wygodnictwu oraz wbrew własnym ograniczeniom, i w rezultacie poczuć szczęście, to chyba można to nazwać miłością.

Mój szef. Mój AS

Maria wraca do pracy. Za wszelką cenę stara się ukryć swój romans z szefem. Nie chce żeby oboje stracili posady. Niestety, przeciwności losu piętrzą się przed parą zakochanych, a wizja wspólnej pracy to tylko wierzchołek góry lodowej. Wizyty u swoich rodzin, wyjazd na wakacje czy wspólna codzienność również nie należą do łatwych. Między Marią i Janem nieustannie iskrzy. Nie tylko od kłótni – również od  chwil namiętności, której tutaj nie brakuje. Nic dziwnego, w końcu są na etapie „docierania się” i nauki kompromisów, co w przypadku wybuchowej Marii i Jana z Aspargerem, stanowi bombę z opóźnionym zapłonem. Czytając ich perypetie będziecie momentami płakać ze śmiechu. 

Niebanalny romans

W drugim tomie o przygodach Marii i Jana autorka wiele miejsca poświęciła wzajemnemu docieraniu się bohaterów. Wniknęła w ich naturę, uwypukliła różnice i pokazała rozwiązania. Wszystko to zostało, oczywiście, okraszone, dużą dawką humoru i ciętych dialogów, w których Maria i Jan wiodą prym. Ta wybuchowa dwójka udowadnia, że chcieć to móc. Autorka przygotowała niespodziankę dla fanów – podczas jednego z wydarzeń skrzyżowała drogi Marii i Jana z… Julką i Jeremim Jansonem, bohaterami kultowej serii górskiej (Nie)zdobyta. To spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę – dodało wiele uroku fabule tej powieści. 

Podsumowując, Mój szef. Mój AS to romans z najwyżej półki, który gorąco polecam! Mam również nadzieję, że Melissa nie zakończy historii Marii i Jana na dwóch tomach. Ta historia aż prosi się, żeby wycisnąć z niej jeszcze więcej.  🙂 

Premiera książki: 13 kwietnia

Oszalałem, bo zakochałem się w kobiecie, która nie ma pojęcia o istnieniu odkamieniacza, przez co jej żelazko nie nadaje sie nawet do prasowania skarpetek, o koszulach nie wspominając. (…) Nie potrafię tego zrozumieć, bardzo mnie to irytuje, a co gorsza, nie chcę, żeby to uczucie zniknęło. Więc tak. Najprawdopodobniej masz rację. Oszalałem. 

Melissa DarwoodMelissa Darwood – polska pisarka tworząca pod pseudonimem. Pisze książki dla wszystkich, którzy poszukują w literaturze romantycznych uniesień, nieprzewidywalności, elementów nadprzyrodzonych, filozofii i psychologii. Gdy pisze, całkowicie zatraca się w świecie należącym do jej bohaterów. Kocha przyrodę, mieszka pod Łodzią. Jej książki można znaleźć na stronie melissadarwood.com.

Wpis powstał we współpracy z Autorką, której serdecznie dziękuję za egzemplarz do recenzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *