rozpalone zmysły

Literatura erotyczna szturmem podbiła polski rynek wydawniczy. Ba, pokusiłabym się nawet o twierdzenie, że obecnie wiedzie na nim prym. Erotyki wyrastają jak grzyby po deszczu, wiele autorek próbuje swoich sił w tym właśnie gatunku, by zdobyć nowe czytelniczki. Skoro jedna autorka może rozpalić tysiące kobiet, to co się stanie, gdy swoje siły połączy kilka pisarek i napiszą antologię erotyczną?

rozpalone zmysły

– Zawsze będę gdzieś obok, a ty zawsze będziesz mnie pragnęła, bo nie pozwolisz sobie na to, żeby wyluzować i po prostu wziąć to, co chcesz. – Jego głos był uwodzicielski, oskarżycielski i seksowny, a słowa przyprawiały mnie o palpitację serca. 

Rozpalone zmysły to siedem opowiadań erotycznych, napisanych przez 7 znanych i lubianych polskich autorek. To opowiadania, które rozpalą wyobraźnię młodych dziewczyn, dojrzałych kobiet, frywolnych singielek oraz statecznych mężatek. Każda z nich znajdzie w tej antologii coś dla siebie. Wyobraźnia autorek nie zna granic. Krew zacznie Wam szybciej krążyć w żyłach już od pierwszego opowiadania. Będzie namiętnie, seksownie, gorąco i bardzo pikantnie. Nie ma mowy o pruderii ani tabu. W świecie Rozpalonych zmysłów wszystkie szalone fantazje seksualne znajdą swoje spełnienie. 

W skład antologii wchodzą opowiadania: Sherry, Uwolnij mnie, Jesteś serca biciem, Chłopak z 3c, Swingers Club, Sen Lidii, Niebezpieczne znajomości. Najbardziej z całej antologii wyróżnia się opowiadanie Melissy Darwood, która stworzyła zapadających w pamięć bohaterów i historię, która zdecydowanie błyszczy na tle pozostałych.  Nie wszystkie opowiadania rozpaliły moje zmysły, ale tak jak napisałam, każda kobieta znajdzie tutaj coś, co jej się spodoba. Polecam zwłaszcza fankom gatunku oraz kobietom spragnionym silnych doznań 🙂

Obserwowałem, jak kobieta, z którą tańczyłem, całowałem się i którą pieściłem w nocnym klubie dla pań, chodzi po sali wykładowej i wita nas, studentów aplikacji prokuratorskiej. 

Za książkę do recenzji serdecznie dziękuję Wydawnictwu AMARE.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *